فقط آقایان بخواند تمام سوال هایی که در ذهنتان هست از وجود موهای زیاد سینه نگرانید درمان زود انزالی مردها بهترین سن برای ایجاد ارتباط جنسی درمان زود انزالی مردها

فقط آقایان بخواند تمام سوال هایی که در ذهنتان هست

فقط آقایان بخواند تمام سوال هایی که در ذهنتان هست

سوال و پاسخ :
برخی از سوالاتی که معمولا در ذهن آقایون ایجاد میشود ولی نمیدانند از کی و چجوری بپرسن.سعی کردیم سوالات مهمی که در ذهن شما ایجاد شده است را پاسخ دهیم. سوالاتی چون طول آلت مناسب مدت رابطه جنسی چگونگی ارگاسم در خانم ها مودار بودن یا نبودن سینه مرد.
۱. از وجود موهای زیاد سینه نگرانید ؟

فقط آقایان بخواند تمام سوال هایی که در ذهنتان هست از وجود موهای زیاد سینه نگرانید درمان زود انزالی مردها بهترین سن برای ایجاد ارتباط جنسی درمان زود انزالی مردها

موهای زیاد سینه آقایان

بیشتر بدانید

چهار حرکت ورزشی برای بزرگ و گرد کردن ماهیچه های ران و باسن

احتمال بارداری در زمان تاخیر در پریود با وجود بی بی چک منفی

راه های عملی برای کم کردن شهوت و میل جنسی
سلیقه ها متفاوت است و هر کسی نظری دارد. شاید اکثر مدل ها و هنرمندان مرد، سینه ای صاف و بی مو داشته باشند اما اکثر خانم ها سینه مردانه و مودار را بیشتر ترجیح می دهند. مطالعه ای در همین زمینه صورت گرفت که در آن خانم ها مردانی که سینه مودار داشتند را در رده افرادی با جاذبه جنسی بالا قرار دادند.

 1. از اندازه سایز آلتتان نگرانید ؟
 2. فقط آقایان بخواند تمام سوال هایی که در ذهنتان هست از وجود موهای زیاد سینه نگرانید درمان زود انزالی مردها بهترین سن برای ایجاد ارتباط جنسی درمان زود انزالی مردها

  اندازه مناسب آلت

 3. .در نظر سنجی که در این رابطه انجام شدفقط ۱% خانم ها گفتند که سایز آلت تناسلی آقایان برایشان “خیلی مهم” است. ۲۰% انها گفتند که “مهم” است و به نظر بقیه خانم های شرکت کننده اصلا سایز آلت تناسلی آقایان آنقدرها هم مهم به نظر نمی آید. در مورد ضخامت آلت تناسلی نیز همین طور. فقط یک سوم خانم ها گفتند که ضخامت آلت تناسلی مردها برایشان مهم است.۳. نگرانی مرد ها از ارگاسم خانم ها

  مطالعات نشان می دهد زمانیکه از خانم ها راجب لذت بخش ترین تجارب جنسی شان سوال می شود تعداد زیادی از آن ها اصلا اسمی از ارگاسم نمی برند. در عوض راجب احساس عاشقانه ای که در آن لحظه همسرشان به آن ها داده است، اشتیاق بالا برای ادامه رابطه و احساس شادی صحبت می کنند که همه بر می گردد به همسرشان و برخورد او حین رابطه جنسی.بنابراین تمام رابطه جنسی به ارگاسم رساندن نیست مسائل مهمتری هم در این بین به چشم می خورد.

  ۴.نظر خانم ها در رابطه با کاندوم.

 4. فقط آقایان بخواند تمام سوال هایی که در ذهنتان هست از وجود موهای زیاد سینه نگرانید درمان زود انزالی مردها بهترین سن برای ایجاد ارتباط جنسی درمان زود انزالی مردها

  نظر خانم ها در رابطه با کاندوم

  بیشتر بدانیم :

 5. چند روز بعد از رابطه ی جنسی میشه با آزمایش خون حامگی را تشخیص داد ؟آموزش ماساژ بدن با توضیح کامل همراه عکس

  ده تا از علت های رایج تاخیر در زمان پریود شدن

  پنج راه عجیب و ساده برای افزایش تعداد اسپرم مرد
  در نظر سنجی انجام شده، مشخص شد که استفاده از کاندوم به هیچ وجه تاثیری در کاهش میل جنسی ندارد و افراد به همان اندازه که از رابطه جنسی بدون کاندوم لذت می برند با کاندوم هم به همان اندازه از رابطه شان به لذت می رسند.

  ۵.بهترین سایز آلت تناسلی در مردان :
سایز آلت تناسلی آقایان حین نعوظ از ۱۲.۵ تا ۱۵ سانتی متر متغیر می باشد.
۶.بهترین سن برای ایجاد ارتباط جنسی :
توانایی جنسی در افراد مختلف متفاوت است اما طی نظرسنجی انجام شده ۲۱% از مردهای ۵۰ تا ۵۹ سال، ۳۴% از مردهای ۶۰ تا ۷۰ سال و ۵۴% از مردهای بالای ۷۰ سال می گویند که طی سال های اخیر اصلا رابطه جنسی نداشته اند.
۷.زود انزالی در آقایان :
شاید با استفاده از تکنیک های متفاوت بتوان بنا به درخواست شریک جنسی زمان انزال را به تاخیر انداخت اما در مطالعه ای که بین ۵۰۰ زوج انجام شد مشخص شد که به طور معمول ۵ دقیقه به طول می انجامد که مردها به ارگاسم برسند و ارضا شوند.
۸.درمان زود انزالی مردها :
پزشکان گاهی تکنیک “توقف و شروع” را پیشنهاد می دهند.در این روش آقایان می بایست زمانی که حس انزال به آنها دست داد آلت را از واژن خارج کرده و آلتشان را لمس نکنند چند ثانیه بعد مجدد دخول انجام دهند به این ترتیب انزال به تاخیر می افتد.

استفاده از کاندوم نیز انزال را به تاخیر می اندازد.بعضی از متخصصان پیشنهاد میکنند که با بالا بردن دفعات رابطه جنسی می توان بدن مرد را به گونه ای عادت داد که انزال دورتر صورت بگیرد.
درمان عدم نعوظ آقایان :
مشکلات نعوظ با سن و سال افراد رابطه دارد.برای مثال یک فرد ۷۰ ساله نسبت به یک جوان ۳۰ ساله مشکلات زیادی برای به نعوظ رسیدن دارد. هر چه سن بالاتر می رود میزان تستسترون خون به دلیل بعضی بیماری ها و یا مصرف بعضی داروها کاهش می یابد.(اما مطمئن باشید رابطه جنسی لذت بخش محدودیت سنی نمی شناسد!).

افراد مبتلا به فشار خون بالا، دیابت و مشکلات قلبی نیز ممکن است هنگام نعوظ با مشکلاتی مواجه شوند.افراد پراسترس و پرهیجان نیز جز افرادی هستند که برای به نعوظ رسیدن مشکلاتی دارند.
ممکن است خستگی زیاد سبب شود که گاهی اوقات به نعوظ نرسید. اما افرادی که به مدت ۳ ماه در رابطه جنسی شان دچار مشکل شده اند و به نعوظ نمی رسند یا اگر به نعوظ می رسند اما پس از چند دقیقه نعوظشان از بین می رود حتما می بایست به پزشک مراجعه کنند.

سخن نویسنده :

سوالاتی که در بالا مطرح شد سوالات بسیار کلیدی  بود که خیلی از دوستان به صورت خصوصی پیام داده بودن سعی کردیم هرچند کوتاه پاسخ بدهیمامیدوارم استفاده کرده باشید.

منبع :
بخش زناشویی مجله دلگرم

 

About behzad

یک از اولین نویسندگان این سایت هستم که همیشه سعی میکنم مطالب جذاب اینترنت رو کمی جذاب تر کنم و برای شما منتشر کنم . کار اصلیم تاتو و دستگاه های ارایشی هستش ولی به حوزه ی وب نیز به تازگی علاقه مند شده ام :)

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.