خانم ها معمولا اظهار می دارند که رفتار آقایون آنها را تا حدی گیج می کند و به درستی نمی توانند تشخیص دهند که مردها از آنها چه انتظاراتی دارند. آنها از اینکه نمی توانند
مردان چه نوع هیکل خانم هارا دوست دارند

مردان چه نوع هیکل خانم هارا دوست دارند

مردان چه نوع  هیکل خانم هارا  دوست دارند

 

خانم ها موجودات لطیف دوست داشتنی هستند که تمایل خیلی زیادی به شنیدن تعریف از خودشان دارند. حال این تعریف از تیپ و لباس آرایش آنها باشد یا رنگ مو و ….. ولی چیزی که خانم ها خیلی به آن حساسیت دارند هیکل و سایز بدنشان می باشد. که خیلی دوست دارند مورد تاید و علاقه شوهرشان باشد.ولی سوالی که اینجا پیش می اید این است که هیکل مورد تاید یعنی چی و آقایان چه هیکلی را دوست دارند.

.

خانم ها معمولا اظهار می دارند که رفتار آقایون آنها را تا حدی گیج می کند و به درستی نمی توانند تشخیص دهند که مردها از آنها چه انتظاراتی دارند. آنها از اینکه نمی توانند مردها را راضی نگه دارند اندکی ناراحت هستند. البته امروزه کمتر اتفاق می افتد که خانمی به رضایت و یا عدم رضایت مردها اهمیت دهد،

 

یک دروغ بزرگ : مردان زنان چاق را می پسندند

مردان چه نوع  هیکل خانم هارا  دوست دارند

یک دروغ بزرگ : مردان زنان چاق را می پسندند

گذری بر کاندوم های طعم دار همراه با عکس کاندوم میوه ای !! +۱۸

آموزش تصویری فر کردن مو با یک روش ساده و طبیعی

با همسرتون بیشتر نزدیکی جنسی داشته باشید تا باهوش تر بشید

گاهی اوقات می‌شنوید که مردها زنان چاق را دوست دارند. این مزخرف است. علاوه بر مزخرف بودن یک دروغ است. فقط به این دلیل که می بینید مردی با یک زن چاق است به این معنی نیست که اولویت او زنان چاق هستند. دلیل آن فقط این است که در آن زمان انتخاب دیگری نداشته است! همین.

 

 

دوست دارند زن چاقشان خوش فرم می بود
ممکن است مردها در خفا به داشتن رابطه‌ عاشقانه با یک زن چاق فکر کنند اما هیچوقت در چشم عموم با او ظاهر نمی‌شوند. بااینکه ممکن است با یک زن چاق که البته مزایای دیگری دارد بمانند اما دوست داشتند که آن زن خوش‌فرم می بود.

اگر همه شرایط یکسان باشد، همه مردان زن خوش‌فرم را انتخاب خواهند کرد.

 

مانکن ها بسیار لاغر یک انتخاب مزخرف

مردان چه نوع  هیکل خانم هارا  دوست دارند خانم ها معمولا اظهار می دارند که رفتار آقایون آنها را تا حدی گیج می کند و به درستی نمی توانند تشخیص دهند که مردها ا

نه واقعاً اینطور نیست. اکثر مردها هیچ تمایلی به مانکن‌های بسیار لاغر نشان نمی‌دهند. درواقع، این اندام‌ها کمی ترسناک هستند و اصلاً سالم به نظر نمی‌رسند.
اما، در فرهنگ امروز کشور ما لاغر بودن به یک هدف مهم بین زن‌ها تبدیل شده است. زنان بسیاری هر روز در تلاشند که برای تحت‌تاثیر قرار دادن زنان دیگر خود را لاغر کنند.
اما این کار اصلاً سالم نیست. باید سعی کنید که متناسب بمانید.
چه کسی می داند مردها واقعا چی می خواهند
اگر واقعیت این بود که مردها زنان ریزه‌ میزه را دوست دارند مطمئن باشید که به شما می‌گفتم. اما خوشبختانه اینطور نیست. ممکن است استخوان ‌بندی بدنتان بزرگ یا ریز باشد. اصلاً مهم نیست چون در هر دو صورت می‌توانید برای مردان جذاب باشید.
شکل برای مردان بسیار مهم‌تر از سایز است!

مردان بدن و فرم زن هارا چگونه دوست دارند

دانشمندان دریافته‌اند که وزن‌های مختلفی جذاب شمرده می‌شوند. به فرم بدن و قد شما بستگی دارد. حقیقت نشان می‌دهد که زنانی که نسبت دور کمر و دور باسنشان ۰٫۷ است برای مردان جذاب‌تر هستند. دانشمندان دریافته‌اند که این مسئله در همه نقاط جهان و همه زمان‌ها در طول تاریخ صدق می‌کند.

به‌طور خلاصه، مردان زنانی را دوست دارند که بدن خوش‌فرم داشته باشند و سایز برایشان اصلاً مهم نیست.

نسبت ۰٫۷ کمر و باسن، نشانه بیولوژیکی از سلامت و باروری در زنان است. مغز مرد به‌طور اتوماتیک‌وار به این نشانه پاسخ می‌دهد.

Beyoncé و Jessica Alba را در نظر بگیرید

Beyoncé اندامی پهن دارد، اما Alba باریک است. اما هر دوی این خانمها در نظر مردان بسیار جذاب هستند. مهم نیست که استخوان‌بندیتان مثل Beyoncé درشت باشد یا مثل Alba ریز، اگر شکل بدنتان زیبا باشد، شوهرتان شما را خواهد پسندید.

چیز دیگری که مردان در زنان بسیار دوست دارند این است که بدنشان فرم داشته باشد و سفت باشد. البته کمی چربی داشتن اشکالی ندارد. اما اشتباه نکنید وقتی مردها می‌گویند دوست دارند زنشان یک پرده گوشت داشته باشد منظورشان داشتن عضله است نه چربی.

خانم برای هیکلی مناسب تلاش کنید :

نگران چیزهای از بدنتان که قادر به کنترل آن نیستید، نباشید—مثل استخوان‌بندیتان. روی انرژیتان برای خوش‌فرم شدن و رساندن نسبت دور کمر و دور باسنتان به ۰٫۷ تمرکز کنید.

تا جاییکه می‌توانید شکمتان را صاف کنید. تنها راه آن این است که چربی‌های این ناحیه را از بین ببرید.
باسنتان را فرم داده و گردتر کنید. این تفاوت بین کمر و لگنتان را بیشتر نشان می‌دهد.
بالاتنه‌تان را باریک تر کنید—مخصوصاً در ناحیه بازوها و سرشانه. این هم باعث می‌شود که کمرتان باریک‌تر به نظر برسد.

تردید نکنید. اگر بدنتان را متناسب و خوش‌فرم کنید، اندام زنانه شما خود را آشکار خواهد کرد.

سخن نویسنده:

  چیزی که خیلی مشخصه هیکل و فرم بدن خانم ها نقش مهمی در انتخاب شدنشان توسط آقایان دارد. خانم های بسیار لاغر که فکر میکنن خیلی خوش هیکل هستن بایدبگم که کاملا اشتباه فکر میکنند. مردان بدن سفت و فرم گرفته خانم هارو دوست دارند.

منبع : http://www.delgarm.com/marriage/engagement,-marriage-and-after-marriage/131995-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%DA%86%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%B4%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D9%85%DB%8C%D8%A2%DB%8C%D8%AF-%D8%9F

About behzad

یک از اولین نویسندگان این سایت هستم که همیشه سعی میکنم مطالب جذاب اینترنت رو کمی جذاب تر کنم و برای شما منتشر کنم . کار اصلیم تاتو و دستگاه های ارایشی هستش ولی به حوزه ی وب نیز به تازگی علاقه مند شده ام :)

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.