همان‌گونه که غذا خوردن و خوابیدن برای هر فرد با مزاج و طبع خود لزوماً نیاز به دانش و آداب دارد تا فرد دچار بیماری نشود، پس بر همین اساس تحقق نیاز جنسی هم باید به‌صورت مطلوب صورت پذیرد. بسیاری از افسردگی‌ها یا پرخاشگری
عوارض و نشانه های ضعف جنسی و جسمانی

عوارض و نشانه های ضعف جنسی و جسمانی

 

عوارض و نشانه های ضعف جنسی  و جسمانی

عدم ارتباط جنسی و عوارض آن

در این مطلب به برسی نشانه های مثبت  روابط جنسی محافظت شده در چهارچوب خانواده  و  علایم و تاثیرات منفی ترک و عدم آمیزش می پردازیم. و نزدیکی در زمان مناسب و از نظر طب سنتی  را مورد باز بینی قرار می دهیم.
اگر از لحاظ جنسی ضعیف هستید پس برای پیامدهای آن خودتان را آماده کنید.
علیرضا ابوالفضلی محقق و پژوهشگر طب اظهار داشت: فقدان دانش جنسی در روابط زناشویی سبب بروز سوءرفتار جنسی شده و عملاً ضعف جنسی را به‌ همراه دارد، زیرا مکانیزم طراحی و خلقت انسان به‌گونه‌ای است که میل و نیاز جنسی صرفاً به‌صورت غریزی وجود دارد و مثل غذا خوردن و خوابیدن جزو لاینفک مطالبات انسانی است.

 

همان‌گونه که غذا خوردن و خوابیدن برای هر فرد با مزاج و طبع خود لزوماً نیاز به دانش و آداب دارد تا فرد دچار بیماری نشود، پس بر همین اساس تحقق نیاز جنسی هم باید به‌صورت مطلوب صورت پذیرد. بسیاری از افسردگی‌ها یا پرخاشگری و تندخویی در مردان و زنان به‌سبب عدم دانستن همین موضوع است، یکی از بهترین راهها برای کسب دانش در روابط زناشویی رجوع به منابع اهل بیت‌(ع) در این خصوص است مثل حلیه المتقین یا مفاتیح الحیاه.

رابطه جنسی از نظر طب  سنتی :

 

عوارض و نشانه های ضعف جنسی  و جسمانی همان‌گونه که غذا خوردن و خوابیدن برای هر فرد با مزاج و طبع خود لزوماً نیاز به دانش و آداب دارد تا فرد دچار بیماری نش

رابطه جنسی در طب سنتی

 

عکس وقتی زن یا شوهر مجازه در بغل کس دیگه ای بخوابه طنز

شکل های مختلف کاندوم مردانه همراه با عکس

آموزش اصول ماساژ عاشقانه همراه با عکس

علائم بارداری
* از دیدگاه طب سنتی آمیزش جنسی در حد اعتدال، افزاینده حرارت ذاتی بدن، دفع کننده مواد زائد‌، آماده کننده بدن برای جذب مواد غذایی، شادی‌بخش و از بین برنده افکار بد و وسواس است.

 زمان مناسب برای روابط جنسی :

* زمان مناسب برای آمیزش جنسی ۲ تا ۳ ساعت پس از خوردن غذا و پس از استراحت کافی است، نزدیکی بلافاصله پس از ورزش، حمام طولانی، بی‌خوابی و در زمان پری معده یا گرسنگی باعث ایجاد بیماری‌های بسیاری در فرد می‌شود.

 

ترک آمیزش جنسی و عواقب آن :
* عدم ازدواج و ترک آمیزش جنسی به‌ویژه در مردان باعث درد کشاله ران، کاهش نشاط، کسالت، تاریکی چشم و سنگینی سر، کاهش اشتها و اضطراب می‌شود. همچنین در زنان باعث اضطراب و بی‌قراری، وسواس، ضعف اندام‌ها، سرگیجه، کاهش اشتها، تاری دید، سردرد و تغییر رنگ چهره می‌شود.

سخن نویسنده :

همان گونه که در متن بالا مطالعه کردین ارتباط جنسی و آمیزش جنسی در تمام کتب و روایات توسیه شده است. و عدم رابطه جنسی و ترک آمیزش به هر دلیلی موجب ایجاد ناراحتی های روحی روانی و همچنین ناراحتی ها جسمی  میشود. ولی توجه داشته باشید که منظور از روابط جنسی ذکر شده روابط در چهارچوب خانواده می باشد.
منبع : tasnimnews.com

http://www.beytoote.com/wedlock/learn/know3-consequences.html

 

About behzad

یک از اولین نویسندگان این سایت هستم که همیشه سعی میکنم مطالب جذاب اینترنت رو کمی جذاب تر کنم و برای شما منتشر کنم . کار اصلیم تاتو و دستگاه های ارایشی هستش ولی به حوزه ی وب نیز به تازگی علاقه مند شده ام :)

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.