شاید باورتان نشود این رفتار ها خیانت به همسر است با این کارها بزودی به همسرتان خیانت می کنید خیانت به همسر خیانت زن خیانت شوهر نشانه های خیانت بی وفایی همسر
نشانه های بی وفایی و خیانت زوجین

شاید باورتان نشود این رفتار ها خیانت به همسر است

شاید باورتان نشود این رفتار ها خیانت به همسر است

با این کارها بزودی به همسرتان خیانت می کنید

شما عاشق همسرتان هستید و به مخیله تان هم خطور نمی کند که بخواهید به او خیانت کنید یا بی وفا باشید. با این حال، ممکن است کارهایی ندانسته انجام دهید که خود دلیل بر بی وفایی شماست. اگر این اقدامات را انجام دهید، ممکن است خودتان را در سراشیبی خیانت قرار دهید, خیانت همیشه با کار های پیش پا افتاده ,سرگرم کننده و به ظاهر بی ضرر شروع می شود. اگر نمی خواهید طعمه خیانت شوید پس از همین حالا جلوی این رفتار هایتان را بگیرید!

نشانه های خیانت همسر و بی وفایی زوجین

بازیگوشی و معاشقه

کمی خنده و شوخی در محل کار با یک همکار خیلی بد نیست و ممکن است قابل توجیه باشد. اما بازیگوشی های سرگرم کننده مانند طاعون خطرناک است. اگر رفتار های خاص و زیر پوستی از همکارتان دیدید آن را نادیده بگیرید. معمولا این رفتار ها شامل طرز صحبت و رفتار های خاصی است که نشان می دهد صمیمیتی بیشتر از حد معمول بین شما و همکارتان دارد بوجود می اید. ممکن است مستقیما نشان دهنده تمایل جنسی فرد نباشد اما زبان بدن، تماس چشمی، لمس کردن مختصر و غیره بازیگوشی فرد و میل به معاشقه را نشان می دهد.

شاید باورتان نشود این رفتار ها خیانت به همسر است با این کارها بزودی به همسرتان خیانت می کنید خیانت به همسر خیانت زن خیانت شوهر نشانه های خیانت بی وفایی همسر

شما با هیچ کس به غیر از همسرتان نباید رابطه صمیمانه داشته باشید

افراد متاهل هرگز نباید این نوع رفتار را با کسی غیر از همسر خود داشته باشند. این یک فرم کامل از بی وفایی است که آخر و عاقبت خوبی ندارد.

اعتماد به جنس مخالف

هنگامی که در مورد مشکلات خود با کسی از جنس مخالف صحبت می کنید خودتان را در موقعیت آسیب پذیری قرار می دهید ممکن است این کار بی ضرر به نظر برسد اما با گذشت زمان، شما به شانه ای نیاز پیدا می کنید تا بتوانید از مشکلاتتان بگویید و اشک بریزید.اغلب این رابطه ها با خیانت به پایان می رسد. اگر مشکلی دارید، در مورد آن با همسرتان صحبت کنید. بهترین شانه برای گریه شانه های اوست. در صورتی که نمی توانید این کار را انجام دهید، سعی کنید با یکی از بستگان معتمد یا روانشناس صحبت کنید. کسی که رابطه تان با او نتواند به جاهای باریک نکشد. 

شاید باورتان نشود این رفتار ها خیانت به همسر است با این کارها بزودی به همسرتان خیانت می کنید خیانت به همسر خیانت زن خیانت شوهر نشانه های خیانت بی وفایی همسر

با هیچ جنس مخالفی به غیر از همسرتان نباید درد دل کنید

تنهایی وقت گذراندن با شخص دیگری

از یک ناهار ساده در یک رستوران با یک جنس مخالف تا یک عصرانه مختصر در خانه او بدون حضور و اطلاع همسرتان قطعا یکی دیگر از رفتار هایی است که نشانه ی بی وفایی است.

شاید شما یا او بگویید، “هی، ما که بچه نیستیم, هیچ اتفاقی نمی افتد.” خب، هر چیزی ممکن است. این کار کار درستی نیست.به خانه بروید و این زمان را با همسرتان بگذرانید.

بدگویی از همسر

یک دوست واقعی هرگز در مورد دوستش به دیگران چیزهای بد نمی گویند. همسر شما بهترین دوست شما است و نباید در مورد او بدگویی کنید. اگر با هم مشکلی دارید با هم حلش کنید ,بدگویی فایده ای ندارد. سعی کنید همیشه در مورد خصوصیات خوب همسرتان با دیگران صحبت کنید. این نشانه وفادار بودن است. استثنا هم وجود دارد . اگر همسرتان از شما سو استفاده می کند و یا آسیب جدی جسمی و روحی به شما می زند باید یک دوست مورد اعتماد، مشاور و یا پلیس را در جریان بگذارید. باید مراقب امنیت خود باشید

چت با جنس مخالف در اینترنت

اگر فکر می کنید این کار ایرادی ندارد, پس دوباره فکر کنید. ممکن است همه چیز از اینجا شروع شود، اما قطعا همان جا خاتمه نمی یابد. بعضی از این چت ها ممکن است یا یک گفتگوی عادی با دوست پسر یا دوست دختر سابقتان و یا حتی یک غریبه شروع شود. “قبل از اینکه خودتان هم متوجه باشید ممکن است این کارتان منجر کارهای دیگر شود”  ازدواج تان را در معرض خطر قرار ندهید. پایان این رابطه ها همیشه غم و اندوه و دل شکستگی برای خانواده تان است.

درست کردن ظاهر برای جلب توجه کسی غیر از همسر

اینکه تمیز و مرتب باشید بسیار کار درستی است. حفظ ظاهر زیبا و معقول هم در زندگی زناشویی اهمیت بالایی دارد. اما اگر طوری لباس بپوشید تا کسان دیگری به غیر از همسر خود را تحریک کنید یک قدم به سمت بی وفایی و خیانت می روید. پس لازم است تجدید نظر کنید. لباس های جذاب و تحریک کننده را فقط به خاطر همسر و جلوی او بپوشید!

نوشتن یادداشت به شخص دیگر

اگر می خواهید یک نامه تسلیت, تبریک و یا آرزوهای خوب برای کسی بنویسید سعی کنید حتما از طرف شما و همسرتان باشد تا کسی سو برداشت نکند و یا سوء تفاهمی پیش نیاید. این موضوع در مورد کامنت گذاری ها هم صدق میکند.

مقدم شمردن فرزندان بر همسر

فرزندان شما افراد بسیار مهمی در زندگیتان هستند اما از همسرتان مهم تر نیستند. اگر همیشه همسرتان را در اولویت قرار دهید نه تنها ازدواج قوی و بهتری خواهید داشت بلکه فرزندانتان هم بالاترین احساس امنیت را خواهند داشت.

مقدم شمردن پدر مادر بر همسر

همسر شما همیشه باید نفر اول زندگی شما باشد. اگر اتفاق خاص و فوق العاده ای برایتان اتفاق افتاد، مثل ترفیع، مثبت شدن تست حاملگی و یا هر خبر خوب دیگری، ممکن است وسوسه شوید بلافاصله به پدر و مادرتان اطلاع دهید و آن ها را در شادی خود شریک کنید. در برابر این وسوسه مقاومت کنید. اجازه دهید همسرتان اولین کسی باشد که این خبر خوب را می شنود, بعد خبر را با دیگران به اشتراک بگذارید.

علاقه نداشتن به رابطه جنسی با همسر

شاید باورتان نشود این رفتار ها خیانت به همسر است با این کارها بزودی به همسرتان خیانت می کنید خیانت به همسر خیانت زن خیانت شوهر نشانه های خیانت بی وفایی همسرشاید باورتان نشود این رفتار ها خیانت به همسر است با این کارها بزودی به همسرتان خیانت می کنید خیانت به همسر خیانت زن خیانت شوهر نشانه های خیانت بی وفایی همسر

تلاش نکردن برای بهتر شدن رابطه جنسی نشان بی وفایی شما به همسرتان است

وفادار بودن به همسر به این معناست که خود و احساستتان را به طور کامل در اختیارش قرار دهید تا در کنار هم از زندگی لذت ببرید.اگر در رابطه جنسی کم بگذارید و وظایف خود را به درستی انجام ندهید و یا برای بهتر شدن رابطه تلاشی نکنید. کم کم رابطه جنسی تان سرد می شود و باعث بوجود آمدن ناراحتی و حتی سوء ظن می شود. یک همسر وفادار به معنای واقعی برای زیبا تر کردن رابطه تلاش می کند.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.