تأثیر استرس بر فعالیت جنسی زن و مرد میل جنسی ارگاسم عملکرد جنسی اوج رضایت جنسی رابطه ی جنسی رضایت جنسی تأثیر استرس بر میل جنسی
تأثیر استرس بر فعالیت جنسی زن و مرد

تأثیر استرس بر فعالیت جنسی زن و مرد

ارتباط استرس و ارگاسم 

تأثیر استرس بر فعالیت جنسی زن و مرد

آیا استرس میتونه روی عملکرد جنسی تأثیر بگذارد ؟

چگونه یه روز بد میتونه روی ارگاسم تأثیر منفی بگذارد ؟ 
ظاهرأ هر چیزی که با حساب بانکی شما در ارتباط است میتونه با ارگاسم و رضایت جنسی شما در ارتباط باشد و رضایت و زندگی جنسی شما رو دچار مشکلاتی کند . آیا هفته سختی داشته اید ؟ صرف زمان برای از بین بردن استرس بسیار ضروری است و اینکه استرس میتونه روی زندگی جنسی شما تأثیر منفی بگذارد . طبق مقاله منتشر شده در مجله رابطه جنسی و زوج درمانی ٬ استرس های روزانه و افسردگی تأثیر منفی روی رضایت و عملکرد جنسی زنان دارد . محققان دانشگاه مونت آلی سون در چین از نظر سنجی آن لاین از ۱۵۵ زن و ۹۱ مرد حدودأ ۲۶ ساله به نتایجی رسیدند . (( این مقاله توسط سایت جزیره ها ترجمه شده ، برای دیدن مقالات بیشتر به سایت سر بزنید )) شرکت کنندگان به سوالاتی درباره ی عوامل استرس زا ٬ استرس ٬ افسردگی و عملکرد جنسی پاسخ دادند . متأسفانه نتایج نشان دادند که عملکرد جنسی زنان با استرس های روزانه و افسردگی بیشتر از مردان در ارتباط است .

مرتبط :

آیا مصرف شکلات باعث افزایش میل جنسی میشود ؟

علل کاهش میل جنسی زن و شوهر نسبت به هم

ا انجام تمرینات کگل از رابطه جنسی خود لذت بیشتری ببرید.

 

نتایج این تحقیق نشان میدهد که با وجود اینکه عملکرد جنسی زنان بیشتر از مردان تحت تأثیر استرس قرار میگیرد اما استرس های روزانه روی رضایت جنسی هم مرد و هم زن تأثیر میگذارد . در اصل ٬ ضربه ای که استرس و فشار های روزانه به ما وارد میکند منجر به کاهش اوج رضایت جنسی زن و مرد میشود . بنابراین چگونه انتظار داریم که مشکلات روزانه مانند نگرانی های مالی ٬ استرس های کاری و تصمیم های سخت هیچ تأثیری روی زندگی جنسی ما نگذارد ؟ محققان بیان میکنند که این عوامل استرس زا باعث میشوند که ذهن شما در زمان برقراری رابطه جنسی نتونه فقط روی آمیزش جنسی تمرکز کند ٬ بنابراین رضایت جنسی شما کاهش پیدا خواهد کرد . استرس همچنین میتواند روی واکنش بدن شما در زمان تحریک جنسی تأثیر بگذارد و برقراری رابطه جنسی را تا حدودی سخت کند و زمان رسیدن به ارگاسم و رضایت جنسی رو افزایش دهد . در اصل استرس باعث میشود که حس کنید که زمانی که اضطراب دارید ٬ علاقه ای به برقراری رابطه جنسی ندارید .

 تهیه و ترجمه

((  سایت تخصصی جزیره ها ))

کپی برداری از این مطلب فقط بدون تغییر عنوان و با لینک به این صفحه مجاز است

بیشتر بدانیم :

۶ شکایت مردان از همسرانشان هنگام مراجعه به مشاور خانواده

علائم و نشانه های ناتوانی و اختلالات جنسی زنان

کاندوم باکتریایی و توانایی آن برای جلوگیری از انتقال ویروس ایدز

ایدز در شکل و رنگ و طرح های جذاب

بچه های کال و نرسیده

کج شدن آلت تناسلی مردانه و کاهش میل جنسی

تاثیر سیگار در عدم باروری مردان و زنان به همراه خطرات آن

پس از رابطه جنسی محافظت نشده چه کاری باید کرد؟

تاثیر سوء تجاوز جنسی بر زندگی جنسی قربانیان

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.