۶۶ شکایت مردان از همسرانشان هنگام مراجعه به مشاور خانواده آیین همسرداری همسرداری موفق نکات همسرداری آموزش همسرداری زن و شوهر رابطه ی جنسی
۶ شکایت مردان از همسرانشان هنگام مراجعه به مشاور خانواده

۶ شکایت مردان از همسرانشان هنگام مراجعه به مشاور خانواده

مهمترین انتظارات مردان از همسرانشان

۶ شکایت مردان از همسرانشان هنگام مراجعه به مشاور خانواده

شکایت مردان از همسرانشان در جلسات مشاوره

در این مقاله مشاور خانواده بزرگترین مسائلی که مردان ادعا میکنند که دلیل اختلاف در زندگیشون شده رو بازگو میکند .

۱) همسرم انتظار داره ذهنشو بخونم

مردها درباره ی انتظارات نامعقول همسرانشان درباره ی اینکه باید دقیقأ چیزی که زنان بهش فکر میکنند و یا احساس میکنند رو بدونن زیاد شکایت میکنند . زنان اغلب ۳۰ دقیقه به همسرشون وقت میدهند تا متوجه فکر و احساسشون شوند اما زمانی که همسرشون متوجه شرایط نشدند و نتونستن متوجه احساس همسرشون شوند ٬ زنان احساس میکنند که همسرشون اونارو درک نمیکنند . این کاملأ روش غلطی برای زنان است . ” همسرم باید بدونه که چه حسی دارم و چه چیزی میخوام . خودم نباید احساسم رو بیان کنم باید همسرم متوجه احساسم بشه ” زنان باید مستقیم حرف و احساسشون رو بیان کنند و همسرانشان همچنین میتونند زنان رو تشویق کنند تا احساسشون رو بیان کنند . بنابراین مردان باید یا خودشون رو با احساس همسرانشان تطبیق دهند و یا توانایی اینو داشته باشند که بتونند با همسرشون درباره ی احساس و خواسته هایشان صحبت کنند .

۲) حوصله بحث های آخر شب رو ندارم

مردها آخر شب فقط میخوان بخوابند ولی زنان شروع به صحبت کردن درباره ی خانه داری و مشکلات در ارتباط با آن میکنند .بیان کردن این مسائل در آخر شب باعث آزار مردان میشود و خواب رو براشون ناراحت کننده میکند . این مشکل اغلب مردان است و اغلب از آن شکایت میکنند ‌. اغلب اوقات از نظر زنان این مسائل بسیار با اهمیت هستند که تا آن ها رو بیان نکند خوابشان نخواهد برد ، اما برای بیشتر مردها بیان این مشکلات در آخر شب چندان خوشایند نیست . اونها احساس میکنند که خستگی و نیاز آنها به خواب توسط همسرشون نادیده گرفته میشه . برای حل چنین مشکلی مشاوران توصیه میکنند که زمانی رو برای شنیدن صحبت های همسرتون اختصاص دهید . تا زنان احساس نکنند که توسط همسرانشان نادیده گرفته شده اند .

بیشتر :

چجوری میتونیم رابطه جنسی رضایت بخش و سالمی داشته باشیم ؟

علل کاهش میل جنسی زن و شوهر نسبت به هم

آقایان همیشه چیزی برای پبهان کردن از همسرشان دارند

 

۳) همسرم هرگز از من قدردانی نمیکند

زمانی که با مردان درباره همسرشون صحبت میکنیم بزرگترین شکایتشون معمولأ درباره ی زندگی جنسی شون نیست ٬ مردان احساس میکنند توسط همسرشون مورد قدردانی قرار نمیگیرند و حتی زحماتشان نادیده گرفته میشود . مشکل اینجاست که اغلب زنان تصور میکنند که اگر از همسرانشون بسیار قدردانی کنند ٬ ممکنه شوهرانشون کمتر به اونها توجه کند . این مسئله کاملأ برعکس است .در واقع مردان زمانی که حس میکنند که توسط همسرشون مورد تمجید قرار میگیرند انرژی میگیرند و بیشتر تلاش میکنند تا خواسته های همسرشون رو برآورده کنند .

۴) زمانی که به رفتار بچه ها اعتراض میکنم او با من مخالفت میکند 

اگر میخواهید والدین خوبی برای تربیت فرزندتون باشید باید در مقابل فرزندانتون باهم متحد باشید . زمانی که پدر میگوید اجازه داری شکلات برداری ٬ مادر نیز باید همین اجازه رو به فرزندش بدهد و با همسرش مخالفت نکند . اما اغلب مردان از اینکه همسرشون باهاشون مخالف میکند شکایت میکنند . زوجین واقعأ نیاز دارند که یکدیگر رو در مقابل فرزندانشون حمایت کنند و اینکه باید با یکدیگر درباره ی اینکه چه روش تربیتی مناسب تر است صحبت کنند . زمانی که فرزندان متوجه میشوند که والدینشون نسبت به تربیت آنها تفاهمی ندارند سعی میکنند ناساز گار شوند و توجهی به قانون های تربیتی نمیکنند و این کار باعث بوجود اومد استرس و اختلاف بین والدین میشود .

بیشتر :

مردان چه نوع  هیکل خانم هارا  دوست دارند

نقش مواد مخدر در کاهش یا افزایش میل جنسی

عوارض و نشانه های ضعف جنسی و جسمانی

 

۵) همسرم علاقه ای به برقراری رابطه جنسی ندارند

برقراری رابطه جنسی ممکنه چندان رضایت بخش نباشد اما برای بیشتر زوجین رابطه جنسی اهمیت زیادی دارد و در اولویت رابطه آن ها است . مردان اغلب از این موضوع شکایت میکنند که احساس میکنند بیشتر هم اتاقی هستند تا زن و شوهر . به نظرشون زنان توجه و علاقه ای به برقراری رابطه جنسی ندارند .
بزرگترین شکایت مردان درباره ی اینکه چقدر رابطه جنسی آنها رضایت بخش است نیست ،بلکه مردان تصور میکنند که تعداد رابطه جنسیشون چندان مطلوب نیست . مردان حتی نیاز دارند که در بیرون اتاق خواب نیز همسرشون بهشون توجه کنه و صمیمیت بینشون بوجود بیاد . زوجین نیاز دارند که درباره ی خواسته های جنسی شون با یکدیگر صحبت کنند . با صحبت کردن صمیمیت عاطفی بینشون نیز افزایش پیدا میکند .

۶) بنظر میرسه که ازدواجمون برای همسرم چندان مهم نیست

در جلسه های مشاوره ٬ مردان بیان میکنند که ازدواجشون چندان برای همسرشون مهم نیست و بیشتر به بچه ها ٬ دوستان و شغلشون توجه میکنند تا به شوهرشون . برای بهتر کردن رابطه بین زوجین و ایجاد صمیمیت بین آنها ٬ مشاوران خانواده به زوجین پیشنهاد میکنند که حداقل هفته ای یک بار برای صرف شام یا گذراندن زمان در کنار یکدیگر بدون حضور فرزندان باهم به بیرون بروند . باید زمانی رو برای در کنار یکدیگر بودن اختصاص دهید مانند اوایل آشنایی و نامزدی تان تا رابطتون تکراری و خسته کننده نشود . همچنین جلسات مشاوره رو برای بهبود رابطتون جدی بگیرید .

ترجمه و منبع

(( سایت تخصصی جزیره ها ))

source :huffingtonpost

کپی برداری از این مطلب فقط بدون تغییر عنوان و با لینک به این صفحه مجاز است

 

بیشتر بدانیم :

قاتلان روابط جنسی و لحظات رمانتیک را بشناسید ؟

آیا چیزی از دیر انزالی آقایان شنیده اید ؟

از خارش مهبل تا بهداشت واژن

از چگونگی فعالیت ویروس HIV در بدن بیشتر بدانید :

درمان بیماری زود انزالی

تاثیر سیگار در عدم باروری مردان و زنان به همراه خطرات آن

باردار هستید ؟ این مواد غدایی مناسب شماست

آیا پس از رابطه وژینالی خونریزی دارید ؟

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.