آیا مصرف شکلات باعث افزایش میل جنسی میشود افزایش میل جنسی میل جنسی زنان تقویت میل جنسی محرک نیروی جنسی رضایت جنسی تحریک جنسی
آیا مصرف شکلات باعث افزایش میل جنسی میشود ؟

آیا مصرف شکلات باعث افزایش میل جنسی میشود

تأثیر شکلات بر میل جنسی

آیا مصرف شکلات باعث افزایش میل جنسی میشود ؟

آیا شکلات محرک قوای جنسی است ؟

 با توجه به نتایج مطالعه اخیر مصرف شکلات ممکنه لذیذ باشد و همچنین ممکنه از لحاظ جنسی موثر باشد و جزو مواد غذایی موثر در افزایش میل جنسی و بهبود روابط عاطفی بین زوجین باشد . محققان ایتالیایی دریافتند که زنانی که در روز شکلات میخوردن میل جنسی بیشتری نسبت به دیگر زنان دارند . همچنین دریافتند زنانی که به شکلات زیاد علاقه دارند و بسیار شکلات میخورند تحریک جنسی و رضایت جنسی بیشتری در مقایسه با زنانی که شکلات مصرف نمیکنند دارند . نتیجه علمی این تحقیق نشان میدهد که مصرف شکلات توسط زنان میتونه برای بهبود زندگی جنسیشون مفید باشه .

 

آیا مصرف شکلات باعث افزایش میل جنسی میشود افزایش میل جنسی میل جنسی زنان تقویت میل جنسی محرک نیروی جنسی رضایت جنسی تحریک جنسی

تأثیر شکلات بر میل جنسی

آیا مصرف شکلات باعث افزایش میل جنسی میشود ؟

مرتبط :

علل کاهش میل جنسی زن و شوهر نسبت به هم

چجوری میتونیم رابطه جنسی رضایت بخش و سالمی داشته باشیم ؟

 انجام تمرینات کگل از رابطه جنسی خود لذت بیشتری ببرید.
 محققان به این نتیجه رسیده اند که چرا گذشتگان انقدر به شکلات اهمیت میدادند و حتی برخی مذاهب شکلات رو سمبل برخی چیز ها میدونستند و مقدس میشماردند . آن ها باور داشتند که شکلات غذای بت های آن هاست و شکلات رو بسیار مقدس میشمردند . شکلات جزو گران ترین غذای آن ها بود . مایع شکلات بسیار مقدس شمرده میشد و فقط برای اشراف و جشن های مذهبی ذخیره میشد .
اکنون دسترسی به شکلات به دلیل فراوانی آن بسیار آسان است . آب نبات ها ٬ نوشیدنی ها و کیک ها و انواع شکلات رو میشه تو هر جایی پیدا کرد . اما مهمه که در مصرف آن ها اعتدال رو رعایت کرد زیرا با مصرف بیش از حد آن ها مضرات آن بسیار بیشتر از منافع آن خواهد بود . همچنین حواستون باشه که یه روزه کل بسته شکلات ولنتاین رو تموم نکنید . مصرف بیش از حد شکلات میتونه باعث افزایش وزن شما شود که در حقیقت برای افزایش میل جنسی و سلامت شما مفید نخواهد بود . مانند خیلی چیز های خوشمزه و لذیذ باید تو مصرف شکلات اعتدال رو رعایت کرد . بسیاری از شکلات ها فاقد شکر هستند و شکلات تلخ نامیده میشوند . مصرف آن ها به دلیل فاقد شکر بودن آن ها عوارض کمتری بر سلامت بدن دارند .

مرتبط :

کدام بیماری ها میتواند باعث کاهش میل جنسی شود ؟

قاتلان روابط جنسی و لحظات رمانتیک را بشناسید ؟

آیا چیزی از دیر انزالی آقایان شنیده اید ؟

 

قدرت افزایش دهنده میل جنسی شکلات مربوط به خواص روانگردان بودن آن است . محققان ایتالیایی حتی شکلات رو به عنوان دارو محسوب میکنند . در حقیقت شکلات حاوی مقدار کمی اناندامید و کانابینویید روان گردان است . اما ماده اصلی که شکلات رو بسیار شاد آور و خشنود کنده میسازد ماده تشکیل دهنده ای است که به فنیلتیلامین معروف است . این ماده دوپامین رو در مرکز لذت مغز آزاد میکند . اگر دوپامین به اندازه کافی در بدن موجود باشد ما احساس خوشی، شادی و سرحالی می کنیم و اشتها، حرکات کنترل شده و قدرت تمرکز خوبی خواهیم داشت . همچنین روی ارگاسم نیز تأثیر خواهد گذاشت .  مصرف شکلات از لحاظ شیمیایی باعث احساس خوشنودی ٬ هیجان و رضایت میشود . احتمالأ ترکیب منحصر به فرد شکلات از لحاظ علم شیمی و مزه لذیذ آن باعث افزایش جذابیت و مصرف آن شده است . مصرف شکلات شیرین و کرمی یه حس خوبی مانند رابطه جنسی رضایت بخش به ما منتقل میکند . در حقیقت شکلات بنظر میرسه که برای قلب مفید است . شکلات تلخ حاوی مواد گیاهی بنام پلی فنل است و دانشمندان باور دارند که میتونه پاسخی برای سلامت قلب باشد . پلی فنل همچنین باعث کاهش فشار خون میشود و برای افرادی که فشار خون بالایی دارند بسیار مفید است . مصرف زیاد شکلات به دندان آسیب میرساند ، بنابراین روزانه فقط مقدار کمی شکلات مصرف کنید تا شاهد خواص باور نکردنی آن بر میل و زندگی جنسی خود باشید .

 

ترجمه و منبع

(( سایت تخصصی جزیره ها ))

source :everydayhealth

کپی برداری از این مطلب فقط بدون تغییر عنوان و با لینک به این صفحه مجاز است

 

بیشتر بدانیم :

کج شدن آلت تناسلی مردانه و کاهش میل جنسی

چرا ترسیدی از روش اورژانسی استفاده کنید

عوارض و نشانه های ضعف جنسی و جسمانی

از چگونگی فعالیت ویروس HIV در بدن بیشتر بدانید :

داستان چگونگی پیدایش کاندوم

درمان بیماری زود انزالی

تاثیر سیگار در عدم باروری مردان و زنان به همراه خطرات آن

بررسی افسردگی بعد از زایمان در زایمان طبیعی و سزارین

اگر از ناباروری میترسید بخوانید

تاثیرات مخرب تنهایی بر روح جان بشر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.