حظور برخی از وسایل تاثیر منفی در روابط جنسی دارد برخی از زوجین جوان اعلام میدارند گاهی در محیطی احساس خوبی برای بر قراری رابطه جنسی ندارند و در محیط هایی

حضور برخی از وسایل تاثیر منفی در روابط جنسی دارد

حظور برخی از وسایل تاثیر منفی در روابط جنسی دارد :

آثار مخرب برخی وسایل بر رابطه جنسی

برخی از زوجین جوان اعلام میدارند گاهی در محیطی  احساس خوبی برای بر قراری رابطه جنسی ندارند و در محیط هایی خیلی احساس آرامش دارند به گفته ابن زوجین مثلا گاهی در اتاق خواب احساس خوبی ندارند ولی در حمام خیلی بهتر میتوانند رابطه برقرار کنند.در ابتدا شاید این موضوع عجیب باشد که مگه میشه در اتاق خواب احساس آرامش نداشته باشید ولی در حمام داشته باشید. در پاسخ باید گفت بله . وجود برخی وسایل ممکن است ایجاد نا امنی در رابطه جنسی کند .

برخی وسایل در اتاق خواب هستند که می‌توانند بر زندگی زناشویی و روابط جنسی شما بدون آنکه بدانید تاثیر منفی بگذارند. این موارد عبارتند از :

 بیشتر بدانید :

از وحشت کیست تخمدان یا واقعیت و امید به بارداری

سرطان پروستات بیماری جوانان یا پیر مردها

تاثیر سیگار در عدم باروری مردان و زنان به همراه خطرات آن

تصاویر پدر و مادر را در اتاق خواب نگذارید

حظور برخی از وسایل تاثیر منفی در روابط جنسی دارد برخی از زوجین جوان اعلام میدارند گاهی در محیطی  احساس خوبی برای بر قراری رابطه جنسی ندارند و در محیط هایی

برخی وسایل تاثیر منفی در روابط جنسی دارند

بر اساس تحقیقی که در مجله آمریکایی womens day منتشر شده است گاهی وجود عکس‌های خانوادگی در اتاق خواب این حس را به زوجین می‌دهند که در دید هستند و این موضوع باعث سرکوب تمایلات جنسی می‌شود. سعی کنید عکس پدر و مادر را در اتاق خواب نگذارید.

 

– تولویزیون را در اتاق خواب قرار ندهید :

به گفته محققان ایتالیایی وجود تلویزیون در اتاق خواب میل جنسی را ۵۰ درصد کاهش می‌دهد. محققان پس از زیر نظرگرفتن ۵۲۳ داوطلب متوجه شدند زوج‌هایی که در اتاقشان تلویزیون دارند ۴ بار در ماه رابطه جنسی برقرار می‌کنند در حالی که این میزان در زوج‌هایی که تلویزیون در اتاق خوابشان ندارند.۲ بار در هفته یعنی ۸ بار در ماه است.

 

– لباس پوشیده رابطه جنسی را خراب میکند :

شاید مخصوصا در فصل سرد سال تمایلی به پوشیدن لباس‌های باز نداشته باشید اما پوشیدن پیژامه پشمی با کفش‌های روفرشی بزرگ میل جنسی را در طرف مقابلتان از بین می‌برد. سعی کنید شلوارهای تو کرک که در عین حال شما را جذاب و زیبا نشان می‌دهد به پا کنید.

لباس کثیف میل جنسی را کاهش می دهد

لباس‌های کثیف و جوراب‌هایی که بوی عرق می‌دهد را از اتاق خوابتان بیرون بیندازید، بدنتان اگر بوی عرق می‌دهد حمام کنید و اجازه ندهید نفستان بوی بد بدهد چون این موارد باعث کاهش میل جنسی می شود.

-تاثیر منفی گوشی‌های هوشمند و تبلت بر میل جنسی

بازی با تبلت یا کار با گوشی‌های هوشمند گاهی به قدری زوج‌ها را سرگرم می‌کند که برقراری رابطه جنسی را از یاد می‌برند. سعی کنید وقتی وارد اتاق خواب می‌شوید تمامی تکنولوژی‌ها را کنار بگذارید و حواستان به همسرتان باشد.

-تشک سفت  یکی از عوامل مخرب در رابطه جنسی است

سفتی تشک نه تنها می‌تواند باعث کمردرد شود بلکه روی رابطه جنسی هم اثر منفی می‌گذارد. بهتر است تشک نرمی انتخاب کنید تا خوابیدن روی آن مشکل ایجاد نکند.

سخن نویسنده :

همانطور که در پست های قبلی گفتم همیشه برای ایجاد روابط جنسی محیط و زمانی  را انتخاب کنید کاملا در آن آرامش داشته باشید. هرگز روابط جنسی را با عجله انجام ندهید. سعی کنید از رابطه جنسیتان لذت ببرید.

About behzad

یک از اولین نویسندگان این سایت هستم که همیشه سعی میکنم مطالب جذاب اینترنت رو کمی جذاب تر کنم و برای شما منتشر کنم . کار اصلیم تاتو و دستگاه های ارایشی هستش ولی به حوزه ی وب نیز به تازگی علاقه مند شده ام :)

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.